Sophia Vreugdenhil

Algemeen Directeur Ice Agency
sophia.vreugdenhil@iceagency.nl

Sanne Stoop

Vestigingsmanager
sanne.stoop@iceagency.nl

Rushe Wischhoff

Account Manager
rushe.wischhoff@iceagency.nl

Ronald de Boer

ICT Specialist
ronald.deboer@eg-personeel.nl

Rob Jansen

Facility Manager
facility@eg-personeel.nl

Rafal Rokosa

Coördinator
servicedesk@iceagency.nl

Piotr Gostkiewicz

Senior Coördinator
servicedesk@iceagency.nl

Marga Pennings

Administratief medewerker
marga.pennings@iceagency.nl

Leon Grootscholten

Operationeel Directeur EG Personeelsdiensten
leon.grootscholten@eg-personeel.nl

Laura Verhagen

Administratief medewerker
administratie@iceagency.nl

Laura Schalkoord - van der Hoeven

Assistent Controller
laura.schalkoord@eg-personeel.nl

Kiona van der Burg

Medewerker Loonadministratie
kiona.vanderburg@eg-personeel.nl

Katarzyna Luzar

Senior coördinator
servicedesk@iceagency.nl

Justyna Szewczyk

Recruiter
rekrutacja@iceagency.nl

Iustin Mocanu

Coördinator/ Recruiter
servicedesk@iceagency.nl

Ingrid Zuidgeest

Financieel Manager
ingrid.zuidgeest@eg-personeel.nl

Edwin Grootscholten

Algemeen Directeur EG Personeelsdiensten
edwin.grootschoolten@eg-personeel.nl

Anita van Wingerden

Verzuim Manager
verzuim@eg-personeel.nl